- Гарячі теми:
- Все для фронту - все про зброю та техніку
Amazfit випустила Bip Max: яскравий AMOLED-екран і до 20 днів без заряджання
Amazfit представила новий смарт-годинник Bip Max, який отримав більший екран, збільшений запас автономності та розширений обсяг вбудованого сховища. Модель вийшла приблизно через 14 місяців після появи Bip 6 і оцінюється менш ніж у 100 доларів.
Пристрій оснастили 2,07-дюймовим AMOLED-дисплеєм, тоді як у Bip 6 використовувалася панель на 1,97 дюйма. Виробник заявляє, що пікова яскравість екрана сягає 3000 ніт. Годинник працює під керуванням ZeppOS 5.0 та підтримує Flow 2.0, створення знімків екрана й навігаційні функції.
Новинка пропонує широкий набір можливостей для відстеження здоров'я та занять спортом. Користувачам доступні різні тренувальні режими, Hybrid Training, аналіз варіабельності серцевого ритму, оновлена система моніторингу сну, а також карти з підтримкою офлайн- та онлайн-навігації й побудовою маршрутів. Для любителів бігу передбачені прогнозування результатів забігів та інтеграція із сервісами TrainingPeaks, Runna й Intervals.icu.
Одним із ключових покращень стала батарея ємністю 550 мАг. За заявою Amazfit, Bip Max здатні працювати до 20 днів без підзарядки за стандартного сценарію використання, тоді як Bip 6 забезпечували до 14 днів автономності. Крім цього, обсяг вбудованої пам'яті збільшився з 512 МБ NAND Flash до 4 ГБ eMMC.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ентузіасти показали незвичайний смарт-годинник LightInk, який отримав сонячну зарядку та заявлений час роботи до 10 місяців при акумуляторі ємністю лише 100 мА•год.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.














