Реклама METASMART TV: твоя колекція NFT просто у телевізорі

 |  Автор: Соколенко Виктория
METASMART TV: твоя колекція NFT просто у телевізорі
пресс-служба

Процес створення предметів мистецтва та їх колекціонування вже давно вийшов за рамки матеріального світу. Більше не потрібні пензлі та гіпс, щоб створити власний шедевр. Те саме стосується і поціновувачів музеїв та галерей – більше немає потреби відвідувати їх фізично, адже для цього є NFT. Якщо ви думаєте що це щось складне  і недоступне, то зараз ми розвіємо ваші упередження. 

2023 року завдяки переходу на технологію Web 3.0. доступ майже NFT платформ та вихід у метавсесвіт став можливий просто з екрана телевізора. Першим брендом, що здійснив прорив у світі у світі ТВ і презентував телевізор нового покоління METASMART TV, став бренд Gazer. Так завдяки оснащенню такого звичного для всіх гаджету технологією NFT вона стала ще ближче та доступніше до широкої аудиторії. Тож для початку розберемося що ж таке NFT та як ми можемо використовувати цю технологію.

NFT як спосіб самовираження і заробітку

Невзаємозамінний токен, або NFT, є складовою метавсесвіту, що дозволяє створювати, колекціонувати та заробляти на предметах віртуального мистецтва. Його часто порівнюють з особливим видом криптовалюти, кожний екземпляр якої є унікальним і не може бути замінений іншим. 

пресс-служба
пресс-служба

Люди купують NFT з тією самою метою, що й картини художників, дорогі колекційні марки та інші предмети мистецтва. Але, на відміну від них, токен існує у цифровому просторі, що робить цей об'єкт мистецтва не лише унікальним, а й інноваційним.

Можна купити NFT перспективного проєкту з метою перепродати його, коли ціна виросте, а можна створити шедевр власноруч і заробити ще більше. А ще можна просто колекціонувати предмети мистецтва і насолоджуватись ними, як картинами чи статуями, тільки не виходячи з дому.

Якщо ви вирішите спробувати себе як автора NFT, можете бути певні, що за вами збережеться авторське право – на відміну від картинок в інтернеті, які користувачі банально крадуть один в одного. А найпростіший спосіб заробити на NFT – купувати токени, які активно використовуються в метавсесвіті, і продавати їх за вищою ціною.

Мистецтво за межами уяви

Найдорожчі NFT включають витвори мистецтва, але також це можуть бути предмети колекціонування, медіа- та аудіофайли, аватари, меми, тощо. Токенізувати можна навіть піцу чи напої – такі випадки вже були. Бум цифрового мистецтва багато в чому відбувся завдяки роботі «Everydays: The First 5000 Days» відомого художника Майка Вінкельмана, який прославився як Beeple. Картина була продана за 69 млн доларів і тривалий час вважалася найдорожчим NFT. Та згодом і цей рекорд був побитий.

Щоб усвідомити, наскільки широко можуть застосовуватись NFT, окрім картинок, варто згадати співзасновника Twitter Джека Дорсі, який продав свій «нульовий» твіт у вигляді NFT-токену за 2,9 млн доларів. На основі обкладинки журналу Forbes було створено 15-секундний Gif-файл у формі NFT, який купили за 333,333 тисячі доларів. Українська реп-виконавиця Аlyona Аlyona продала пісню Galas у вигляді токена за 7700 доларів.

Clock – це робота, створена Паком і Джуліаном Ассанжем, яка майже в буквальному сенсі виступає в ролі годинника, відраховуючи дні, які засновник WikiLeaks провів у в'язниці. Її продали у формі NFT за 52,74 млн доларів. А найдорожчим на сьогодні NFT у світі є проєкт The Merge автора з ніком Пак – цей токен був проданий за рекордну суму в 91,8 млн доларів. The Merge – це не єдина робота, а твір, що постійно змінюється і складається з безлічі одиниць так званої «маси».

Артгалерея у тебе вдома

Чи мріяли ви колись про те, щоб мати в себе вдома велику картину і милуватись нею замість походу в музей чи галерею? А що як таких картин може бути багато, і для цього не доведеться купувати цілий палац на тисячу квадратних метрів? Це цілком дозволяють технології майбутнього, які вже поруч з нами. Телевізор Gazer – перший у світі, який подарував нам таку можливість. 

пресс-служба
пресс-служба

Отримати доступ до тисяч творів сучасних художників можна через унікальний додаток multiart. Лише пару кліків за допомогою пульта – і Gazer Metasmart TV переносить вас у яскравий світ цифрового арту, що надихає та захоплює. За допомогою простих налаштувань та мультифункціонального пульта ви просто з дивану можете насолоджуватися шедеврами цифрового мистецтва, формувати галереї, а також встановлювати NFT як заставку, тим самим зробивши телевізор функціональною частиною інтерʼєру. 

пресс-служба
пресс-служба

Gazer змінив концепцію сприйняття телевізорів, як таких, що призначені лише для споживання контенту. Тепер телевізор дає змогу насолоджуватися цифровим мистецтвом, отримувати нові враження та досвід. На відміну від смартфона та планшета через телевізор ви повністю поринаєте в атмосферу цифрового світу завдяки великому та інноваційному екрану multiverse screen, що  дозволить зберегти яскравість протягом десятиліття. Саме тому всі сучасні світові виставки цифрового мистецтва у 2023 році  пройшли на телевізорах METASMART TV від Gazer. Завдяки унікальним розробкам Gazer та  шанувальники цифрового арту насолоджувалися найвідомішими роботами цифрового арту на міжнародних виставках NFT в Лісабоні, Гамбурзі, Дубаї. Gazer без сумніву вже вирвався далеко вперед, запропонувавши ринку найінноваційніші рішення у світі ТВ. 


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях