Marvel's Wolverine нагадала про Людей Ікс: у мережі обговорюють новий трейлер гри

Вихід гри Marvel's Wolverine заплановано на 15 вересня 2026 року. Гра стане ексклюзивом для PlayStation 5.
 |  Автор: Соколенко Вікторія
Marvel's Wolverine нагадала про Людей Ікс: у мережі обговорюють новий трейлер гри
Кадр з відео / Скриншот

Під час презентації State of Play студія Insomniac Games показала новий геймплейний трейлер Marvel's Wolverine.

Основну увагу в ролику приділили можливостям Логана в бою. Розробники продемонстрували видовищні та жорсткі сутички на близькій дистанції з використанням адамантієвих пазурів, а також показали його прискорене відновлення та розвинені інстинкти.

У кадрі також з'явилися кілька відомих героїв з коміксів про Росомаху. Зокрема, під час демонстрації була помічена Джин Грей, а радіопереговори, що лунали, містили натяки на зв'язок із більш масштабним всесвітом Людей Ікс. Раніше в Insomniac зазначали, що гра являє собою окрему історію, пов'язану загальною спадкоємністю зі світом Marvel's Spider-Man, проте цілком присвячена шляху Логана.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що покаже Modern Warfare 4. 

Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися про головні новини.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах