- Гарячі теми:
- Все для фронту - все про зброю та техніку
Нова гра LEGO Batman виявилася кращою, ніж багато хто очікував
На ПК, PlayStation 5 та Xbox Series вийшла гра LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight. Новинка поєднала фірмовий стиль проектів LEGO з комедійною подачею та численними пародійними елементами, натхненними серією Batman: Arkham від Rocksteady Studios.
Журналісти та користувачі, які отримали доступ до гри до офіційного запуску, прийняли проект надзвичайно тепло. На агрегаторі Metacritic титул набрав 85 балів зі 100 на основі 60 оглядів, а OpenCritic зафіксував середню оцінку 86 зі 100 після 47 рецензій. У Steam гра має 96% позитивних відгуків і статус "надзвичайно позитивні", заснований на понад 2500 оцінках користувачів.
Єдиним помітним недоліком багато хто називає невисоку складність. При цьому інші елементи отримали позитивні оцінки: бойова механіка нагадує систему з серії Arkham, завдання не дають занудьгувати, а сама кампанія проходить приблизно за 20 годин без відчуття затягнутості.
Користувачам доступні не тільки Бетмен, але й ще шість героїв, включаючи Жінку-кішку та комісара Гордона. Також передбачений локальний кооператив для двох гравців.
Окремо гравці хвалять фірмовий гумор LEGO-ігор. У мережі вже обговорюють мешканців Готема, які за харизмою та ефектністю часом виглядають не менш яскраво, ніж сам Темний лицар.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Sony повідомила про проведення нової презентації State of Play, яка відбудеться третього червня.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися про головні новини.















