- Гарячі теми:
- Все для фронту - все про зброю та техніку
Marvel’s Wolverine знову в центрі уваги: Sony розкриє нові подробиці гри
Sony повідомила про проведення нової презентації State of Play, яка відбудеться третього червня. У рамках трансляції компанія має намір розповісти про майбутні релізи від власних студій та партнерських розробників.
Однією з головних ігор заходу стане Marvel’s Wolverine — екшен про Росомаху, реліз якого заплановано на 15 вересня. Автори проекту пообіцяли детальніше показати бойову систему та розкрити додаткові деталі гри.
Решту програми презентації Sony поки що тримає в таємниці. При цьому компанія підтвердила, що на глядачів чекають анонси нових проектів, а також демонстрації ігрового процесу від студій з різних країн.
Нагадаємо, деталі жорсткого екшену про Росомаху ми надавали тут.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися про головні новини.















