Sony змінює правила гри: менше прибутку з PS5, більше — з власників

Нестача пам'яті може відбитися і на майбутній лінійці пристроїв.
 |  Автор: Соколенко Вікторія
Sony змінює правила гри: менше прибутку з PS5, більше — з власників
Ілюстративне зображення / Getty Images

Компанія Sony має намір посилити отримання доходу від аудиторії власників PS5, щоб уникнути перегляду цін на саму консоль на тлі зростання вартості пам'яті та інших компонентів. Про це стало відомо з останнього фінансового звіту корпорації.

Як повідомляє Automaton, у виробника сформовано резерв пам'яті на найближчий фінансовий період. Однак при збереженні поточної ринкової ситуації подорожчання комплектуючих доведеться перекривати за рахунок збільшення прибутку від програмного забезпечення та онлайн-сервісів.

Іншими словами, акцент зміщується з продажу обладнання на додаткові витрати користувачів всередині екосистеми PlayStation. У профільних медіа припускають, що це може виразитися в подорожчанні передплати PS Plus, яка і без того обходиться недешево при оплаті за рік, а також у більш жорстких підходах до монетизації ігор.

На даний момент Sony не розкривала, які саме напрямки і в якому форматі будуть переглядатися. Проте вже очевидно, що подібна стратегія навряд чи порадує власників різних версій PS5.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Sony переглядає терміни виходу PS6.

Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах