Українські роботи пішли в атаку: НРК обстріляв бронетранспортер і підірвав позицію окупантів

Такі комплекси дають змогу евакуювати поранених з поля бою, доставляти боєприпаси та виконувати найнебезпечніші операції, зменшуючи загрозу для особового складу.
 |  Автор: Соколенко Вікторія
Українські роботи пішли в атаку: НРК обстріляв бронетранспортер і підірвав позицію окупантів
Кадр з відео / Скриншот

Військовослужбовці 5-ї окремої штурмової Київської бригади продемонстрували роботу українських наземних роботизованих комплексів, які беруть участь у боях проти російських сил. Кадри застосування НРК оприлюднили самі бійці підрозділу.

Під час однієї з операцій роботизована система, оснащена кулеметом, завдала удару по російському бронетранспортеру. За словами військових, бронебійні боєприпаси пробили захист техніки та уразили окупантів, які перебували всередині.

Також українські захисники використали логістичний наземний комплекс для знищення ворожого укріплення. Робот доставив близько 40 кілограмів вибухівки безпосередньо до позиції російських військ, після чого стався підрив. За попередньою інформацією, внаслідок удару могли бути ліквідовані до 12 окупантів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Рютте попередив Росію про наслідки у разі застосування ядерної зброї проти України.

Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах